پرداخت هزینه پشتیبانی سالانه

 

 

لطفا پس از واریز، فایل kmkey را از قسمت تنظیمات پلاگین ایجاد کرده و به آدرس ایمیل karamohaseb.group@gmail.com ارسال فرمایید تا قفل سخت افزاری برای شما به روز شود.

به منظور ارسال فایل فعال سازی، در پنجره تنظیمات نسخه 2019 و یا 16 (پایین پنجره) فایل مشخصات برای آپدیت را ایمیل بفرمایید. این فایل از پنجره تنظیمات در نسخه 9 نیز قابل تولید است. (هر دو نرم افزار، فایلی مشابه برای آپدیت با پسوند kmkey تولید میکنند و از هر کدام قابل انجام است.)
لطفا تا دو ساعت پس از ایمیل فایل kmkey به آدرس karamohaseb.group@gmail.com، از ارسال پیام به واحد پشتیبانی خودداری فرمایید. اگر پس از این مدت، فایل فعال سازی را دریافت نکردید لطفا از طریق اکانت پشتیبانی و یا ایمیل پیگیری بفرمایید.

سپاس.

✳️ چند نکته که کاربران محترم برنامه در نظر داشته باشند؛

۱) هزينه پشتیبانی سالانه مبلغ کمی است و شامل تخفیف نمی‌شود. این مبلغ تنها شامل تخفیف خوش حسابی در پرداخت در زمان تعیین شده است.

۲) هزینه شارژ پشتیبانی سالانه، مختص خدمات پشتیبانی و مجزا از هزینه های مابه‌التفاوت خرید نسخه های بالاتر، محصولات جدید و ماژول ها است.

۳) پیغام نرم افزار در خصوص هزینه شارژ، برای تمامی کاربران و به صورت خودکار نمایش داده میشود. اگر مشمول پرداخت هزینه نیستید تنها کافی است قفل سخت افزاری برای شما به روز شود و نیازی به پرداخت هزینه نیست. روش ارسال فایل KMKEY در همین صفحه توضیح داده شده است.

ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق راه های ارتباطی با واحد پشیبانی و یا به صورت مستقیم یا مدیریت از طریق فرم تماس و یا ایمیل های زیر امکان پذیر است.


karamohaseb.group@gmail.com
aliarabyar@gmail.com

پرداخت هزینه پشتیبانی سالانه

 

 

لطفا پس از واریز، فایل kmkey را از قسمت تنظیمات پلاگین ایجاد کرده و همراه با رسید واریز وجه، به آدرس ایمیل karamohaseb.group@gmail.com ارسال فرمایید تا قفل سخت افزاری برای شما به روز شود. سپاس.

سال ۱۴۰۲

نام و نام خانوادگی
ایمیل

سال ۱۴۰۳

  • با وجود افزایش قیمت محصول، هزینه پشتیبانی مشابه سال گذشته محاسبه میشود.

نام و نام خانوادگی
ایمیل

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟

error: Alert: Content is protected !!